Promocja mięsiąca -20% peeling chemiczny

PROMOCJA MIESIĄCA W AM 🥰
-20% na wybrany peeeling chemiczny
Dlaczego warto teraz wykonać serie zabiegów z użyciem peelingu chemicznego ? 👀
Idealnym okresem w roku na wykonywanie peelingów chemicznych jest zima. To doskonały moment, by pozbyć się niechcianych, letnich pamiątek w postaci przebarwień i plam, a jednocześnie przygotować cerę na nadejście wiosny.
PEELING CHEMICZNY – CO WYRÓŻNIA TEN ZABIEG?💓
Peeling chemiczny to zabieg polegający na nakładaniu na odpowiednio przygotowaną skórę specjalnego kwasu, który docierając do konkretnych warstw naskórka powoduje jego złuszczenie. Intensywność zabiegu zależy od tego, jak głęboko dotrze zastosowany kwas, jaka substancja chemiczna zostanie wykorzystana i jaki zastosujemy czas aplikacji. Działanie kwasu utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas po wykonaniu zabiegu, stąd też tak ważne jest między innymi to, by nie narażać poddanej zabiegowi skóry na ekspozycje słoneczną.
JAKIE EFEKTY POZWALA OSIĄGNĄĆ PEELING CHEMICZNY?👱‍♀️
Peelingi chemiczne umożliwiają przede wszystkim efektywną i w pełni naturalną regenerację skóry. Przeprowadzony zabieg pozwala pozbyć się plam, przebarwień, piegów i drobnych zmarszczek, a także doskonale redukuje zmiany wywołane trądzikiem. Peeling chemiczny polega na złuszczeniu naskórka oraz stymulacji produkcji nowych komórek, dzięki czemu skóra odnawia się i regeneruje.
Masz pytania? 🤔
Napisz do nas lub Zadzwon 📞
📌 AM Cosmedic
promocja trwa 26.01-26.02.22

Dodaj komentarz