Regulamin

Regulamin Salonu Kosmetycznego AM Cosmedic

 1. Salon kosmetyczny AM Cosmedic ze stroną internetową www.amcosmedic.pl z siedzibą w Jeleniej Górze przy ulicy Wyspiańskiego 1 B.
 2. Godziny otwarcia Salonu Am Cosmedic: od poniedziałku do piątku: 10:00 – 19:00, sobota: 10:00 -14:00. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy AM Cosmedic będzie nieczynny.
 3. Salon oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, fachowe porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, zaproszeń upominkowych, pakietów zabiegowych i wiele innych usług.
 4. Zakup usługi w AM Cosmedic jest równoznaczny ze złożeniem przez klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez salon oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje odpowiedzialność ponosi klient.
 5. Udostępnienie danych osobowych przez klientów na ankietach, kartach klienta jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez AM Cosmedic zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych.
 6. Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, ponieważ serie i pakiety zabiegowe są układane indywidualnie dla każdego klienta.
 7. W przypadku zmiany cen, klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.
 8. Promocje i rabaty nie łączą się.
 9. Za przedmioty pozostawione na terenie obiektu AM Cosmedic, salon nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 10. Za usługi świadczone w AM Cosmedic płatności można dokonać gotówką lub kartą płatniczą .
 11. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować wyłącznie na piśmie na adres podany na naszej stronie: Kontakt
 12. W przypadku, gdy Klient 3-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej poproszony zostanie o dokonanie przedpłaty, która przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką lub kartą .
 13. Jeżeli osoba dysponująca zaproszeniem upominkowym, nie przyjdzie na umówioną godzinę i nie powiadomi o swojej nieobecności, AM Cosmedic traktuje to jako usługę zrealizowaną.
 14. Zaproszenie upominkowe jest wypisywane dla konkretnej osoby (lub firmy) na określoną kwotę lub na konkretnie wybrane zabiegi.
 15. W przypadku zagubienia, utraty, zniszczenia zaproszenia upominkowego, AM Cosmedic nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje w żaden sposób zaistniałej sytuacji.
 16. Ważność zaproszenia upominkowego podana jest na zaproszeniu, dopuszcza się przedłużenie ważności w wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim poinformowaniu AM Cosmedic w czasie zakupu bądź w momencie, gdy ważność zaproszenia upominkowego dobiega końca.
 17. Po zakończeniu ważności Zaproszenia upominkowe będą zamykane i nie będzie możliwa ich realizacja.
 18. Płatność za zaproszenia upominkowe można dokonać gotówką lub kartą płatniczą.
 19. Zaproszenie może być zakupione w salonie AM Cosmedic lub poprzez  złożenie zamówienia za pomocą poczty elektronicznej wysłanego na adres biuro@amcosmedic.pl, wówczas zaproszenie będzie do odebrania w siedzibie AM Cosmedic.
 20. Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupione zaproszenia upominkowe.
 21. Dopuszcza się możliwość zamiany zabiegu wykupionego na zaproszeniu upominkowym na równowartość innych zabiegów oferowanych w AM Cosmedic w przypadku wystąpienia przeciwwskazań.
 22. Zakup zaproszenia lub usługi stanowi potwierdzenie, że kupujący akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.
 23. Zaproszenia nie obejmują zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegów z wykorzystaniem laserów.
 24. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie AM Cosmedic są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do sugestii pracowników.
 25. AM Cosmedic nie ponosi odpowiedzialności za zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz innych zabiegów wykonywanych przez lekarzy z którymi współpracujemy.
 26. Lekarze którzy współpracują z AM Cosmedic ponoszą odpowiedzialność za wykonywane zabiegi w gabinecie.

 

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]