Zasady w czasie COVID-19

Kochane klientki oraz klienci!

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami, mającymi na celu poprawić komfort i bezpieczeństwo pracy w obecnej sytuacji. 

  Zasady bezpieczeństwa, bieżące czyszczenie i dezynfekcja zawsze były i są dla naszego salonu standardem.  Jednakże w związku z pandemią COVID-19 w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo, zostały wdrożone dodatkowe zabezpieczenia zgodne z wymogami sanitarno- epidemiologicznymi.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA 

W AM COSMEDIC

1. Klient jest zobowiązany podczas pobytu w salonie nosić osłonę nosa i ust, rękawiczki ochronne (jeśli jest to możliwe, ze względu na rodzaj wykonywanego zabiegu) oraz zdezynfekować ręce i telefon środkiem dezynfekującym udostępnionym przy wejściu do salonu.

2. Przyjmowanie klientów następuje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty za pomocą środków zdalnych( telefonicznie, mailowo).

3. W dniu poprzedzającym planowaną wizytę personel kontaktuje się w celu jej potwierdzenia.

  1. 4. W związku z wizytą w salonie klient jest zobowiązany powiadomić personel, iż występują u niego objawy wskazujące na chorobę zakaźną lub przeziębienie, jest w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny, zamieszkuje z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie, w ciągu tygodnia miał kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji. W takim przypadku wizyta jest przekładana na inny termin.
  1. 5. Kosmetolog ma prawo odmówić wykonania zabiegu w przypadku zauważenia u klienta objawów choroby zakaźnej lub przeziębienia.
  1. 6. Ponieważ poczekalnia jest wyłączona z użytku, klient zobowiązany jest przyjść nie wcześniej niż na umówioną godzinę. Po przyjściu zaprosimy Państwa od razu do gabinetu.
  2. 7. Zapraszamy Państwa na wizyty bez osób towarzyszących
  1. 8. W salonie może  przebywać maksymalnie 7 klientów.

9. Prosimy o nie korzystanie z telefonów komórkowych podczas zabiegów.

  1. 10. Na czas pandemii nie podajemy klientom herbaty i kawy, a jedynie wodę w butelkach o małej pojemności.

Poniżej instrukcje, które znajdziecie także w swoim ulubionym salonie 

AM COSMEDIC[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]