Konsultacja z Dr. Andrzejem Kępą

Nasz salon będzie gościł Dr. Andrzeja Kępę znakomitego lekarza medycyny estetycznej. Osoby zainteresowane konsultacją lub zabiegiem prosimy o wcześniejszą rezerwację w AM Cosmedic pod numerem telefonu +48690007170

Oto informację na temat naszego gościa

Dr Andrzej Kępa – dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego jest lekarzem z długoletnim doświadczeniem w zakresie medycyny estetycznej – stale rozwijającej się gałęzi medycyny, dzięki której w praktycznie bezinwazyjny sposób można poprawić lub zniwelować niedoskonałości urody. Swoją wiedzę i doświadczenie dr Andrzej Kępa przekazuje na szkoleniach w zakresie nowoczesnych technik stosowanych w medycynie estetycznej. Uczestniczyło w nich dotychczas wielu lekarzy z kraju i z zagranicy.

Dr Andrzej Kępa jest również wykładowcą na wielu krajowych i zagranicznych konferencjach i kongresach medycznych, gdzie prezentuje najnowocześniejsze techniki z zakresu medycyny estetycznej. Autor licznych publikacji w prasie branżowej. Wspólnie z dr Piotrem Sznelewskim jest twórcą rewolucyjnej metody redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej – Lipolizy Iniekcyjno – Kawitacyjnej.

Prezentacja metody miała miejsce w czasie XI Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który odbył się w Warszawie w dniach 30.09 – 02.10.2011. W czasie Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging, który odbył się w dniach 24-26.02.2012 w Warszawie dr Andrzej Kępa zaprezentował autorską, opatentowaną metodę liftingu biomimetycznego twarzy. Metoda ta składa się z dwóch etapów i wykorzystuje działanie peptydów biomimetycznych w celu wygładzenia zmarszczek, poprawy owalu twarzy i rewitalizacji skóry.

W 2014 roku powstała kolejna autorska metoda – Holistic Lift by dr Kepa, w metodzie tej zastosowano nici liftingujące w połączeniu z kwasem hialuronowym. Prezentacja metody odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging.
W uznaniu zasług na polu naukowym oraz profesjonalizmy w zakresie wykonywanych zabiegów, świdnicki gabinet dra Andrzeja Kępa zajął piąte miejsce w ogólnopolskim konkursie GALA BEAUTY STARS organizowanym przez dwutygodnik GALA.

Dr Andrzej Kępa jest członkiem wielu krajowych i zagranicznych towarzystw naukowych, m.in.

  • Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim
  • American Academy of Aesthetic Medicine(AAAM)
  • World Society of Anti-Aging Medicine(WOSAAM)
  • World Anti-Aging Academy of Medicine(WAAAM)
  • Aesthetic International Association(AIA)
  • International Association of Empirical Aesthetics(IAEA)
  • European College of Aesthetic Medicine (ECAM)

Zasiada również w komitecie naukowym czasopisma Kosmetologia Estetyczna. 

Stale współpracuje z renomowanymi gabinetami medycyny estetycznej w Szwecji, Polsce i Niemczech.

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]