Anty-starzenie

Anty- starzenie. Skóra dojrzała.

Zmarszczki to efekt degeneracji włókien kolagenowych i elastynowych. Jedną z głównych przyczyn degeneracji są molekuły cukru, które przyłączają się do molekuł włókien powodując ich twardnienie. Gdy kolagen i elastyna twardnieją, tracą swoją giętkość i elastyczność, przez co skóra jest podatna na coraz głębsze zmarszczki.

Specjaliści stworzyli 51+3 HYALU COMPLEX? dla wielo-aktywnego efektu biorewitalizacji. Preparaty zawierają aminokwasy stanowiące część kolagenu i elastyny, wspomagające regenerację skóry. Dodatkowo zastosowano amino-peptydy biomimetyczne, nasilające produkcję kolagenu i elastyny i zapobiegające niszczeniu włókien przez molekuły cukru. W efekcie skóra jest odżywiona, odmłodzona, zyskuje jędrność i zdrowy wygląd.

Preparaty użyte w zabiegu:

Combined acid peeling- łączony peeling kwasowy; oczyszcza i odmładza, stymuluje regenerację i wzmacnia produkcję kolagenu.

Rejuvenanting serum- serum odmładzające; ujędrnia, ochrania i koi, stymuluje produkcję włókien strukturalnych, chroni przed starzeniem.

Revitalusing massage mask- maseczka do masażu, aktywuje mikro-krążenie, uelastycznia, pobudza aktywność komórek do produkcji włókien.

Redensifying cream SPF 15- krem zagęszczający strukturę skóry, zwalcza zmarszczki i utratę jędrności, zawiera SPF 15.

Seria zabiegów:

Na tydzień przed serią zabiegów zalecany jest Detox komórkowy. Zabieg ten oczyści komórki skóry z zalegających w nich toksyn i przygotuje skórę do lepszej absorpcji składników aktywnych.

Serię zabiegów anty-aging wykonuje się raz w tygodniu, co najmniej 5 razy.

Dodaj komentarz

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]