Biolift

Zabiegi falami radiowymi dają niesamowite efekty liftingu skóry. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Podczas zabiegu podgrzewamy skórę właściwą, powstałe ciepło powoduje z jednej strony obkurczenie istniejącego kolagenu i natychmiastowy wzrost napięcia skóry, a z drugiej strony następuje stymulacja produkcji nowego kolagenu.

Fale radiowe bipolarne działają w obrębie skóry właściwej, pobudzając fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Zwiększa pracę układu limfatycznego i pobudzają metabolizm w tkankach. W efekcie poprawia się jakość skóry ciała, zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fale radiowe o wysokiej częstotliwości absorbowane w komórkach skóry nie niszczą innych struktur ? nie dochodzi do poparzenia naskórka.

Fale radiowe na twarz stosujemy w celu wygładzenia i ujędrnienia skóry. Po serii zabiegów drobne zmarszczki wygładzają się i poprawia się owal twarzy.

– Fale radiowe na brzuch wykonujemy w celu poprawy elastyczności skóry. Wiotka skóra staję się jędrniejsza i bardziej napięta.

Efekty zabiegu:
– złagodzenie obrzęków, zmniejszenie woreczków tłuszczowych pod oczami,
– rozjaśnienie cieni pod oczami,
– likwidacja drobnych zmarszczek, spłycenie głębokich
– zniwelowanie obwisłości policzków, podbródka i szyi,
– poprawa owalu twarzy.

Przeciwwskazania do zabiegu:
– choroby nowotworowe
– rozrusznik serca
– implanty ? wszelkiego typu metalowe implanty w ciele
– ciąża
– tendencja do krwawienia
– wewnętrzne procesy krwotoczne w ostrej fazie
– zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła
– nadciśnienie
– przerwanie ciągłości skóry
– złote nici
– gorączka

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]