Detoks komórkowy

Toksyny są głównym wrogiem skóry, gdyż nie zatrzymują się na powierzchni, lecz wnikają głęboko w komórki. Szkodliwe substancje nie tylko dostają się do skóry z zewnątrz, lecz są również efektem ubocznym produkcji energii komórkowej. Kiedy skóra nie jest w stanie wyeliminować ich w sposób naturalny, toksyny zmniejszają aktywność komórek, redukują ich witalność i utrudniają wykorzystanie pełnego potencjału składników aktywnych zawartych w kosmetykach.
Preparaty wykorzystane podczas zabiegu zawierają CELL DETOXIUM, składnik aktywny odtruwający komórki. Stymuluje on formowanie się ?autofagosomów?, czyli pęcherzyków wewnątrzkomórkowych. Przyłączają one toksyny, a następnie łączą się z lizosomami. Enzymy uwalniane przez lizosomy w autosomach przyczyniają się do rozbicia toksyn i eliminowania odpadów komórkowych. Po zabiegu skóra odzyskuje równowagę komórkową i jest gotowa do regeneracji i bio-rewitalizacji. Gotowa jest przyjąć jak najwięcej składników aktywnych zawartych w preparatach, m.in. kwas hialuronowy, pierwiastki śladowe, aminokwasy, witaminy, kwasy owocowe i oleje roślinne.
Zabieg przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej i naczyniowej. Jest to zabieg głęboko oczyszczający skórę, dzięki czemu serie zabiegowe są bardziej efektywne, a skóra w pełni wykorzystuje dobrodziejstwa składników aktywnych kosmetyków.

Preparaty użyte w zabiegu:

Mandelic acid exfoliant- złuszczający kwas migdałowy z CELL DETOXIUM; złuszcza, oczyszcza z toksyn i zmienionych komponentów komórkowych, przyśpiesza regenerację komórek, zwalcza oznaki starzenia i skazy skórne.
Astringent smoothing mask- ściągająca maska kojąca; łagodzi, koi podrażnienia, redukuje zaczerwienienie, oczyszcza z toksyn.
Detoxifying cream SPF 15- odtruwający krem z SPF 15; chroni przed czynnikami zewnętrznymi i stymuluje aktywność komórkową, przywraca energię i świetlistość skórze.

Seria zabiegów:

Zabieg detoksu komórkowego wykonuje się raz w miesiącu lub/i w razie potrzeb- tj zawsze prezd rozpoczęciem intensywnej kuracji pielęgnacyjnej.

Dodaj komentarz

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]