FOTOODMŁADZANIE – odmładzanie przy pomocy światła

Używane do tego celu jest światło o odpowiedniej długości fali, które pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowy włókien kolagenowych.
Fotoodmładzanie to zabieg który ujednolica kolor skóry, poprawia napięcie i elastyczność. Przy użyciu IPL uzyskujemy rewelacyjne efekty nie tylko w przypadku skóry twarzy.

Seria zabiegów fotoodmładzania składa się z 4-6 zabiegów, wykonywanych raz na dwa tygodnie. Dzięki nim zmienia się jakość skóry. Każdy kolejny zabieg fotoodmładzania wykonywany jest na innej głębokości, co po zakończeniu całej serii daje pełny efekt. Światło emitowane przez urządzenie usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca i/lub chorób skóry. Skóra poddana zabiegowi fotoodmładzania w efekcie staje się ogólnie młodsza, kolorystycznie ujednolicona, bardziej naprężona, wyglądająca zdrowo i młodoPo zabiegu: może wystąpić rumień, delikatna opuchlizna, jednak wszystkie te objawy szybko ustępują.

Zabiegi fotoodmładzania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie dłoni, ponieważ one zdradzają wiek kobiety, a dzięki fotoodmładzaniu możemy mieć znów piękne i młode dłonie.

Wskazaniami do zabiegu są:

zwiotczenie skóry

płytkie zmarszczki

rozszerzone pory

przebarwienia starcze ( twarz, dłonie, dekolt )

zróżnicowany koloryt skóry

przebarwienia posłoneczne

piegi

teleangiektazja

trądzik różowaty

rumień

Przeciwwskazania:
ciąża,

stosowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło,

świeżo opalona skóra,

Dodaj komentarz

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]