ICOONE

icone

Najbardziej precyzyjna walka z cellulitem i luźną skórą, głęboko zlokalizowanym tłuszczem
i objawami starzenia się skóry.

ICOONE to urządzenie do masażu próżniowego (endermologicznego) oparte na technologii ROBODERM, która polega na użyciu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami ROBOTWINS i ROBOSOLO. Głowice te wywołują multimikrostymulację, działając precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez powodowania urazów i podrażnień. Skóra otrzymuje aż 1180 bodźców na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni. Przy zabiegach na ciało i twarz urządzenie Icoone dużo bardziej precyzyjnie dociera do wszystkich niedostępnych miejsc.

 

Icoone na ciało

Dotychczasowe urządzenia do masażu mechanicznego bazowały na jednej głowicy, co ograniczało możliwość pełnego dostępu do niektórych części ciała, takich jak wewnętrzna strona ramion, łydki, a także biust. ROBOTWINS, w przeciwieństwie do głowic poprzedniej generacji, umożliwia równomierne masowanie trudno dostępnych obszarów. Oznacza to oszczędność czasu (masaż wybranych partii trwa aż dwa razy krócej) i większą skuteczność.

System masaży obejmuje 20-minutowy, podstawowy (BASIC) masaż całego ciała, mający charakter drenujący, oraz 10-minutowe masaże poszczególnych partii ciała (FOCUS) wybranych przez Pacjenta. Zabieg można wykonać jedną lub dwoma głowicami w zależności od problemu.

 

Icoone na twarz:

System głowic ROBOMINI i ROBOMIKRO umożliwia precyzyjny masaż twarz, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust.

Zabieg Icoone stosowany jest jako zabieg uzupełniający przy innych zabiegach odchudzających i redukujących cellulit oraz rozstępy. Po zabiegach kosmetycznych (Hi Tech) takich jak Cryo Lab, Liposonix, Maximus, Venus Freeze, I-lipo, Exilis, Bellacontour, Proshock Ice, Smooth Shape zaleca się jego stosowanie. Zalecany jest po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej (np. lipolizy iniekcyjnej). Tak samo jak endermologia jest mocno rekomendowany przez lekarzy chirurgów przed zabiegami liposukcji (body-tite, body-jet) w celu rozbicia komórek tłuszczowych co czyni zabiegi operacyjne dużo bardziej efektywnymi. Icoone stanowi nieodłączną część postępowania po operacji liposukcji jako drenaż wspomagający wydalanie niechcianych komórek tłuszczowych i jednocześnie skraca okres rekonwalescencji (znacząco zmniejsza obrzęki).

Technologie zastosowaną w urządzeniu Icoone wykorzystuje się również w zabiegach na twarz i szyję w celu redukcji obrzęków, których powodem są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na twarz procedura enedermologii stosowana jest także w zastępstwie klasycznego masażu twarzy czego skutkiem jest lepsza absorbcja substancji aktywnych przez skórę.

FILM:

PRZECIWWSKAZANIA:

  • nowotwory
  • stany zapalne żył
  • żylaki w zaawansowanym stadium
  • przyjmowanie leków na krzepliwośc krwi
  • uszkodzenia skóry
  • ciąża( zabieg można wykonywać tylko na problemy “ciężkich nóg” oraz obrzęki)

Dodaj komentarz

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]