Makijaż permanentny

Czym jest makijaż permanentny? Jest to zabieg trwałego podkreślenia kobiecej urody poprzez makijaż. Zabieg ten powinien upiększyć naszą twarz w sposób jak najbardziej naturalny, nie powinien być przerysowany i traktowany jak mocny makijaż wieczorowy. Sztuką makijażu permanentnego jest zrobić go tak, aby nasza twarz była bardziej widoczna i podkreślona w sposób subtelny i delikatny.Bardzo istotnym elementem jest to, że makijaż wykonywany w naszym gabinecie jest 100% naturalny

W naszym salonie w Jeleniej Górze zabieg wykonuje Pani magister kosmetologii Magdalena Kwiatkowska.
Poniżej można zobaczyć kilka przykładowych prac
Makijaż permanentny przed zabiegiem
Przed każdym zabiegiem makijażu permanentnego, odbywają się konsultacje w celu obejrzenia i omówienia z klientką całego zabiegu mikropigmentacji. Następnie przystępuję do:
Brwi: regulacja, nadanie odpowiedniego kształtu, podkreślenie kredką w odpowiednim odcieniu, tak aby klientka mogła zobaczyć, jak po zabiegu będą wyglądały Jej brwi.
Oczy: w zależności od kształtu, wielkości oka i zagęszczenia rzęs, staram się polecić klientce, jaki zabieg z mikropigmentacji oka będzie dla Niej najbardziej odpowiedni.
Usta: w zależności od wielkości i kolorytu ust, ustalam z klientką odpowiedni kształt i kolor. Panią z dużą tendencją do występowania opryszczki, zalecam przez trzy dni przed zabiegiem i trzy dni po zabiegu przyjmować lek przeciw opryszczce Heviran. Zalecam również przyjmowanie RUTINOSCORBINU w celu uszczelnienia naczyń krwionośnych.
Makijaż permanentny – w trakcie zabiegu
Po ustaleniu z klientką wszystkich szczegółów, przystępuję do dezynfekcji i znieczulenia skóry, a następnie przy użyciu jednorazowych igieł i nowoczesnego sprzętu, wprowadzam pigment w głąb naskórka do przestrzeni komórkowych. Podczas zabiegu może dojść do opuchnięcia i podrażnienia, co jest rzeczą naturalną, lecz przy użyciu środków znieczulających, które stosujemy, ten dyskomfort jest bardzo zminimalizowany.
Makijaż permanentny – po zabiegu
Bezpośrednio po zabiegu zabarwienie jest znacznie intensywniejsze, lecz już w 2 – 3 dni po zabiegu,następuje naturalny proces gojenia. Pigment, który został w wyższych partiach naskórka (stąd to silniejsze zabarwienie), zostaje usunięty w procesie złuszczania, co powoduje, że pozostawiony pigment we właściwej partii naskórka, staje się jaśniejszy. Bardzo ważne jest, aby miejsca poddane pigmentacji smarować odpowiednim kremem, nadmiernie nie moczyć i nie zdrapywać naskórka, aż do czasu wygojenia. Po ok. 30 dniach od zabiegu, kiedy proces regeneracji skóry został zakończony, należy zrobić bezpłatną korektę w celu uzupełnienia i wzmocnienia barwnika. Po korekcie umawiamy się z klientkami na trzecią wizytę kontrolną, gdzie p. Magdalena robi zdjęcia końcowe i w razie potrzeby (nie zawsze wymagane) wykonuję małe poprawki, aby makijaż był idealny i perfekcyjny.

Dla zapewnienia optymalnych efektów zabiegu, poleca się 24 godziny przed zabiegiem:

nie pić kawy, herbaty oraz innych napojów z kofeiną, lub teiną
nie spożywać alkoholu, narkotyków, środków pobudzających
nie zażywać aspiryny lub innych preparatów o podobnym składzie i działaniu
Przez pierwsze 10 dni po zabiegu należy bezwzględnie unikać:
nadmiernego napromieniowania UV i długotrwałego kontaktu z wodą
pobytu w saunie, solarium, pływania
samowolnego usuwania skórki pigmentacyjnej
nie stosować do pielęgnacji preparatów innych, niż ustalonych z linergistką
Przestrzeganie zasad pielęgnacji gwarantuje pełny i piękny efekt.
Przeciwwskazania do zabiegu makijażu permanentnego
Infekcja górnych dróg oddechowych,gorączka,
Cukrzyca (jeśli jest wyrównana można robić),
Bielactwo, łuszczyca,
Przyjmowanie sterydów, antybiotyków, leków p/zakrzepowych i p/depresyjnych,
Choroby nerek, serca, krwi (hemofilia),
Stany zapalne spojówek i oka, jaskra,
Ciąża, laktacja,
Podczas menstruacji.
Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! 690007170 lub biuro@am-cosmedic.pl
Zapraszamy do naszego salonu w Jeleniej Górze!

ZDJECIAMAKIJAZmakijaż permanentny jelenia góramakijaz usta jelenia góra

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]