Nawilżenie

Nawilżanie. Cera sucha i normalna.
Piękno i zdrowie skóry zależy od integracji z płaszczem hydrolipidowym, jej barierą ochronną. Stanowi zaporę dla czynników zewnętrznych, a kwaśny odczyn płaszcza chroni skórę przed chorobami. Zaburzenia tej bariery przyczyniają się do zwiększenia przeznaskórkowej utraty wody przez co odczuwalny jest dyskomfort, efekt napiętej skóry i zwiększona wrażliwość na wpływ czynników środowiska zewnętrznego. Nieodpowiednie nawilżenie skóry sprzyja jej starzeniu i pojawianiu suchych zmarszczek. Na regulację poziomu wody w skórze wpływa również praca jej komórek- produkują lipidy, cukry oraz inne elementy niezbędne do wiązania wody ze skórą.
Specjaliści stworzyli 51+3 HYALU COMPLEX? dla wielo-aktywnego efektu biorewitalizacji. Zabieg przywraca skórze optymalny poziom elementów witalnych, poprawia funkcje ochronne skóry, stymuluje komórki do produkcji elementów płaszcza hydrolipidowego i akwaporyn- białka na powierzchni błony komórki, tworzące kanały wodne. Efektem jest zdrowa, promienna i miękka w dotyku skóra.

Preparaty użyte w zabiegu:

Enzymatic exfoliant- peeling enzymatyczny; zmiękcza, wygładza i usuwa martwy naskórek.
Concentrated ceramide- koncentrat ceramidowy; odbudowuje płaszcz hydrolipidowy i przywraca optymalny poziom nawilżenia.
S.O.S. Mask- maska przywracająca równowagę wodną, chroni przed podrażnieniem i redukuje zaczerwienienie.
Moistrurising cream SPF 15- krem nawilżający z SPF 15, wzmacnia i zwalcza występowanie oznak starzenia się i foto-starzenia skóry.

Seria zabiegów:

Na tydzień przed serią zabiegów zalecany jest Detox komórkowy. Zabieg ten oczyści komórki skóry z zalegających w nich toksyn i przygotuje skórę do lepszej absorpcji składników aktywnych.
Serię zabiegów nawilżających wykonuje się raz w tygodniu, w zależności do skóry 3-5 razy.

Dodaj komentarz

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]