Nowoczesna i skuteczna walka z bólem

W naszym gabinecie oferujemy nowoczesny i skuteczny zabieg zwalczający dolegliwości bólowe.

868df3decea93e6450cd20602cca9f08_1000_1000_0_1

Leczenie następujących dolegliwości:
Artroza kolan
Ostroga piętowa
Zapalenie powięzi podeszwowej stopy
Ból ścięgna piętowego (Achillesa)
Zespół mięśnia piszczelowego przedniego
Ból ścięgien rzepki (kolano skoczka)
Ból w przyczepach ścięgna udowego
Zespół tarcia pasma biodrowo-piszczelowego
Zapalenie przyczepu ścięgna do krętarza
Ból w okolicy pachwiny
Ból stawu krzyżowo ? biodrowego
Ból w części dłoniowej nadgarstka
Zespół bolesnego barku
Zapalenie nadkłykcia (łokiec tenisity, łokieć golfisty)
Wyrośla kostne w drobnych stawach dłoni w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów I stopnia
Zespół cieśni nadgarstka
Przewlekłe entezopatie ( zapalenie ścięgien)
Punkty spustowe
Ostre i przewlekłe bóle mięśni i przyczepów

 

Przewlekły i uporczywy ból to nie tylko fizyczne dolegliwości, ale również psychiczny dyskomfort, który obniża jakość życia. Ograniczona sprawność ruchowa i złe samopoczucie powodują, że sięgamy po wiele kuracji, które nie zawsze przynoszą oczekiwaną ulgę. Rozwiązaniem problemu może okazać się terapia falami uderzeniowymi BTL-SWT – skuteczna i nieinwazyjna metoda likwidowania bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym.
Do niedawna schorzenia narządów ruchu leczono przede wszystkim operacyjnie lub za pomocą środków farmakologicznych, co wiązało się z bolesnymi zabiegami i długotrwałym okresem rekonwalescencji. Zwiększone tempo życia współczesnego człowieka stało się bodźcem do poszukiwania nowatorskich rozwiązań i terapii, które szybko przywracałyby pełnię sił witalnych. Niezwykle skuteczny, nieinwazyjny system fal uderzeniowych BTL-SWT, jest jedną z najnowocześniejszych metod walki z dolegliwościami bólowymi. Terapia falami uderzeniowymi BTL-SWT z powodzeniem stosowana jest bowiem w dziedzinie ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej.

Uderz w źródło bólu

Nowoczesna terapia falami uderzeniowymi BTL-SWT to niezawodny sposób walki z uporczywym bólem. Wysoka skuteczność kuracji potwierdzona została wieloletnimi badaniami klinicznymi i opiera się na przepływie przez ciało fal akustycznych, które przenoszą energię w bolące miejsce.

– Dostarczana energia stymuluje metabolizm, pobudza cyrkulację krwi i syntezę kolagenu, dzięki czemu przyspiesza procesy leczenia oraz regenerację ścięgien i tkanki miękkiej – wyjaśnia Dawid Półgrabia, doświadczony fizjoterapeuta i jednocześnie dyrektor Centrum Rehabilitacji Taurus, ośrodka wykonującego rehabilitację falami uderzeniowymi.

Terapia falami uderzeniowymi BTL-SWT to bezpieczny i szybki sposób przywracania sprawności ruchowej, bowiem zabieg przeprowadzany jest bez konieczności podawania znieczulenia i stosowania środków farmakologicznych, a brak efektów ubocznych jest dodatkowym atutem. Kuracja ta zwalcza nie tylko objawy, ale również źródło bólu, dzięki czemu osiągnięty rezultat nie jest jedynie chwilowym efektem. Dodatkowo wysoka skuteczność sprawia, że terapia ma bardzo szeroki wachlarz zastosowania. Z powodzeniem wykorzystuje się ją w leczeniu takich schorzeń jak bóle barków, bóle ścięgna Achillesa, zwyrodnienia stawów, łokieć tenisisty czy kolano skoczka.

Zapraszamy do naszego salonu w Jeleniej Górze

Koszt pojedynczego zabiegu: 50 złotych

Więcej informacji: 690007170 lub biuro@am-cosmedic.pl

Więcej informacji o zabiegu

 

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]