NOWOŚĆ! ZABIEG MAXIMUS – 50% UPUSTU NA PIERWSZY ZABIEG!

slide0CO TO JEST MAXIMUS?
Maximus to najbardziej kompleksowe, nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

JAK DZIAŁA MAXIMUS?
Urządzenie Maximus TriLipo działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Połączony efekt TriLipo RF oraz TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

TECHNOLOGIA TRILIPO ? Uwalnia i eliminuje tłuszcz oraz kształtuje sylwetkę
Uwolnienie płynnego tłuszczu z komórki
Ciśnienie wewnątrz i na zewnętrz powoduje drenaż tłuszczu.
Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co powoduje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje i powoduje długoterminowy efekt napięcia skóry.
Skurcz i regeneracja włókien kolagenowych, dający długoterminowy efekt napięcia.
Eliminacja tłuszczu jest zwiększona dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane ku dolnym partiom poprzez ciśnienie jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry. Wywołany efekt ?ściskania? powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowany mechanizm drenażu limfatycznego DMA. Połączony efekt TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki.

CO WYRÓŻNIA MAXIMUS?
Maximus jest jedynym urządzeniem estetycznym na rynku, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii ? trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Efektem tego jest natychmiastowa i długotrwała poprawa napięcia skóry, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowanie sylwetki lub owalu twarzy.
Dodatkowo, w wersji rozbudowanej, Maximus wyposażony jest w głowicę do frakcyjnego resurfacingu w oparciu o falę radiową. Zabiegi z wykorzystaniem tej technologii stosowane są do odmładzania i zagęszczania skóry, redukcji linii i zmarszczek, blizn i rozstępów. Wpływają korzystnie na wyrównanie kolorytu skóry.
Efekty
System Maximus jest najbardziej kompleksowym systemem anti-aging dostępnym na rynku. Zaopatrzony jest w cztery głowice, które zapewniają pełną gamę efektywnych, bezpiecznych, komfortowych i łatwych w wykonaniu zabiegów.

WIDOCZNE EFEKTY TO:
? redukcja zmarszczek
? ujędrnienie i odmłodzenie skóry
? poprawa konturów skóry
? poprawa napięcia skóry
? redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych
? lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni
? detoksykacja i drenaż limfatyczny
? poprawa krążenia krwi i dotlenienie

JAK WYGLĄDA ZABIEG WYKONYWANY URZĄDZENIEM MAXIMUS?
Przed rozpoczęciem zabiegu, na obszar zabiegowy nakładana jest gliceryna.

Zabieg przy użyciu fal radiowych polega na masażu głowicą zgodnie ze schematem dopasowanym do poszczególnych części ciała czy twarzy. Pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Uruchomienie funkcji TriLipo DMA wprawia odpowiednie mięśnie w delikatne, regularne drgania. Ta  ?gimnastyka? mięśni wspomaga modelowanie kształtów ciała i owalu twarzy.
Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W przypadku ciała trwają od 30 do 45 minut, na twarzy od 20 do 30 minut.
W przypadku zastosowania frakcyjnej technologii RF, pacjent w czasie zabiegu może odczuwać delikatny dyskomfort. Tuż po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i może pojawić się delikatny obrzęk. Objawy te zanikają po kilku godzinach. Przez ok. 3 dni na skórze utrzymują się ślady po mikrouszkodeniach, które z łatwością można zamaskować podkładem.

JAK CZĘSTO MOGĘ POWTARZAĆ ZABIEG?
Można wybrać dowolny obszar zabiegu. Należy go powtarzać raz w tygodniu.

CZY WYMAGANE SĄ BADANIA PRZED ROZPOCZĘCIEM TERAPII I JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU?
Badania nie są wymagane. Przed rozpoczęciem terapii, osoba za nią odpowiedzialna, przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zostanie Ci założona karta pacjenta, na której zapisywane będą wyniki kolejnych zabiegów.

PRZECIWWSKAZANIA:
? Wiek poniżej 18 roku życia.
? Stymulator serca, wewnętrzny defibrylator przeszłości, wszczepione neurostymulatory, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektryczne. Nie można stosować na pacjentach, którzy mieli implant w przeszłości, chyba że osoba wykonująca zabieg jest absolutnie pewna, że implant i wszystkie ?połączenia? zostały całkowicie usunięte.
? Metalowe bądź inne implanty w okolicy zabiegowej.
? Ciąża bądź karmienie piersią lub na brzuchu w okresie menstruacji.
? Nowotwór bądź historia nowotworowa, w szczególności nowotwór skóry, przednowotworowe znamiona.
? Osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS i HIV, bądź użyciem immunosupresyjnych leków.
? Poważne jednoczesne schorzenia takie jak choroby serca, bądź epilepsja.
? Pacjenci z problemami, na które negatywnie może wpływać ciepło. Pacjenci z historią chorobową stymulowaną przez ciepło, takie jak powracająca opryszczka w obszarze zabiegowym. Pacjenci mogą mieć zabieg wykonany tylko i wyłącznie jeśli przestrzegają profilaktycznego reżimu.
? Pacjenci, którzy mają zmniejszoną bądź podwyższoną percepcję zmiany temperatur.
? Pacjenci, którzy mają obszary w których występują zaburzenia sensoryczne (czucia) w takich przypadkach jak uszkodzenia nerwów i neuropatia.
? Jakikolwiek aktywny problem na obszarze zabiegowym, taki jak rany, krwotoki, zakaźne problemy, łuszczyca, egzema, wysypka oraz mocno bądź ?świeżo? opalona skóra.
? Żylaki w obszarze zabiegowym.
? Historia chorób skóry takich jak keloidy, zaburzone gojenie ran, a także bardzo sucha i delikatna skóra.
? Jakiekolwiek chirurgiczne, inwazyjne, ablacyjne zabiegi w obszarze zabiegowym przed kompletnym zagojeniem.
Zależne od osądu lekarza, zaleca się nie wykonywanie zabiegów jeżeli występuje jakikolwiek problem, który może szkodzić bezpieczeństwu pacjenta.

 

PROMOCJA 50% UPUSTU NA PIERWSZY ZABIEG!

 

Filmik na temat zabiegu MAXIMUS

Prasa na temat zabiegu MAXIMUS

 

Zapraszamy do naszego salonu w Jeleniej Górze!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 690007170 lub biuro@am-cosmedic.pl

 

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]