Perfekcja

Wolne rodniki są jedną z głownych przyczyn starzenia się skóry. Ich liczba rośnie wraz z wiekiem, a także w wyniku degradacyjnego działania czynników środowiskowych, takich jak słońce, dym, zanieczyszczenia, wiatr czy zmiany temperatur. Wolne rodniki są bardzo reaktywne i powodują uszkodzenie komórek skóry oraz włókien kolagenu i elastyny. Skóra traci jędrność i elastyczność, co powoduje powstawanie zmarszczek i plam starczych.

 

Perfection to zabieg szokowy z duża koncentracją składników aktywnych, sformułowanch specjalnie dla skóry bez napięcia, z przebarwieniami, oraz drobnymi zmarszczkami. Składa się z trzech uzupełniających się faz, a jego celem jest uzyskanie optymalnej skuteczności i efektu większej promienności, jędrności, świeżości i gładkości.

 

Faza A- naprawczy kompleks astaksantyny:
odżywia i nawilża skórę, chroni przed uszkodzeniami powodowanymi przez czynniki zewnętrzne i wolne rodniki, działa przeciw- utleniająco, chroni DNA komórek, łagodzi podrażnienia

 

Faza B- wzmacniający kompleks biotyny:
reaktywuje witalne funkcje skóry, rewitalizuje ją i redukuje oznaki zmęczenia oraz stresu, które cechują skórę szarą, odwodnioną i kruchą, ujędrnia, poprawia owal twarzy, wygładza i nadaje zdrowy wygląd skóry.

 

Faza C- stymulujący kompleks witaminy C:
redukuje zmarszczki, nadaje skórze promienny, młodzieńczy wygląd, stymuluje produkcję kolagenu, redukuje plamy i przebarwienia, zwiększa obronę przed wolnymi rodnikami, poprawia mikro-krążenie.

Widoczne i udowodnione rezultaty w ciągu zaledwie 30 dni
(3 zabiegi profesjonalne+ 1 zestaw domowy ?30- dniowa strategia 3 fazowy program przeciw-utleniający)

  • Zwiększona gładkość: +90%*
  • Zwiększona promienność: +90%*
  • Zwiększona elastyczność: +16%**
  • Redukcja głębokości zmarszczek: – 15%***

 

 

*Test kliniczny. Ocena przez dermatologa. Badania na 20 osobach z dojrzałą skórą z tendencją do suchości.
** Test instrumentalny. Wartość średnia. Maksymalna wartość +19,6%. Badania na 20 osobach z dojrzałą skórą z tendencją do suchości.
*** Test instrumentalny. Wartość średnia. Maksymalna wartość -17,5%. Badania na 20 osobach z dojrzałą skórą z tendencją do suchości.

Dodaj komentarz

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]