Zabiegi Skeyndor

Eksluzywna hiszpańska marka dermokosmetyczna, która jest światowym pionierem w opracowywaniu nowoczesnych technologii oraz rozwiązań kosmetologii estetycznej. Koncepcja ?SKEYNDOR the Scientific Skincare? jest rezultatem zaawansowanych badań naukowych, a powstające na tej bazie linie kosmetyczne dają gwarancję najwyższej efektywności zabiegowej. skeyndor-opis

 

Każde spotkanie ze Skeyndor to unikalne? doświadczenie!

W terapii i pielęgnacji skóry ciała ważny jest absolutnie każdy szczegół: wartościowa i przemyślana receptura produktu, wykorzystane w nim substancje aktywne, zaawansowane technologie, a co za tym idzie ? efekty, jakie zapewnia produkt. Nie można także zapominać o wszelkich właściwościach sensorycznych i odczuciach zmysłowych: ujmujący zapach, przyjemna konsystencja i perfekcyjne dopełnienie wrażenia w postaci przepięknej oprawy wizualnej terapii.
Skeyndor dzięki niezwykłej precyzji w dbałości o szczegóły, stymuluje nasze zmysły zapewniając za każdym razem wyjątkowe doświadczenia zarówno terapii profesjonalnej jak i wyjątkowego doświadczenia pielęgnacji domowej.

 

Skeyndor ? zmysłowa marka

Dzięki przepięknej oprawie każdego profesjonalnego zabiegu, ekskluzywnym i eleganckim opakowaniom produktów oraz, co najważniejsze, dzięki natychmiastowym wizualnym efektom terapii, jakie można zaobserwować na skórze po zastosowaniu produktów, klient za każdym razem doświadcza wyjątkowych wrażeń estetycznych.

 

Subtelne kompozycje zapachowe zapewniają prawdziwą przyjemność stosowania i odprężają umysł. Aksamitne konsystencje oraz unikalne techniki zabiegowe zapewniają naszym zmysłom dodatkowo rozpieszczające odczucia sensoryczne.

 

Połączenie odczuć zmysłowych z całym zapleczem naukowym marki i związanym z nim bogactwem receptur stawia markę Skeyndor na szczycie rynku profesjonalnej terapii skóry.

Dodaj komentarz

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]