Depilacja woskiem

Depilacja  woskiem jest najlepszą metodą nietrwałego usunięcia włosów. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze.

Mimo towarzyszącego bólu podczas wykonywania, ciągle posiada szerokie grono swoich wielbicieli.

Depilacja woskiem jest metodą, która zapewnia komfort gładkiej i miłej w dotyku skóry nawet do 3-4 tygodni. Dzięki temu pozwala również zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas porannej lub wieczornej pielęgnacji ciała. Mimo że zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ze względu na towarzyszący mu ból, kobiety mocno polubiły ten rodzaj depilacji, ale i mężczyźni coraz bardziej przekonują się do tej metody.

Depilacja woskiem jest bardzo szybkim sposobem pozbywania się niechcianych włosków, jeśli tylko wykonywana jest w prawidłowy sposób i przez wykwalifikowanego kosmetologa. Szybkie i pewne ruchy osoby wykonującej zabieg w krótkim czasie pozwolą pozbyć się włosów nawet z największych powierzchni naszego ciała jak np. bikini, wąsik, nogi czy plecy.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Tel. +48690007170
E-Mail kontakt@amcosmedic.pl

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]