Karboksyterapia ciała

Zapraszamy na zabiegi karboksyterapii urządzeniem certyfikowanym medycznie.

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzyknięciu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla CO2.

Jest to skuteczna i bezpieczna terapia polegająca na iniekcyjnym podaniu gazu do różnych warstw skóry. W miejscu zabiegu powstaje chwilowe niedotlenienie tkankowe, co powoduje:

  • wzrost przepływu krwi,
  • chwilowe rozszerzenie naczyń włosowatych,
  • aktywne uwalnianie tlenu z hemoglobiny do tkanek,
  • tworzenie się nowych naczyń kapilarnych.

Dwutlenek węgla intensyfikuje naturalne procesy ludzkiego organizmu. Skóra ulega przebudowie już po pierwszym zabiegu.

Karboksyterapia jest przełomem w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Ilość zastosowań i ich skuteczność jest imponująca. Bezpieczna,  bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnie zgromadzonym tłuszczu, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia.

Wskazania do zabiegu :

Cellulit – karboksyterapia redukuje aż do 89 %, CO2 prowadzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych. Dochodzi do rozluźnienia struktury zwłóknień oraz zwiększenia przepływów kapilarnych i usprawnienia przepływów limfatycznych.

Rozstępy i blizny – zabieg redukuje do 97 % zmian. Już po 3 zabiegach widoczne jest zmniejszenie blizn i rozstępów. W wyniku dużego przepływu dwutlenku węgla podanego śródskórnie, dochodzi do przebudowy tkanki bliznowatej. Rozpoczyna się proces naprawczy, który w wielu przypadkach prowadzi do całkowitego usunięcia zmian.

Tkanka tłuszczowa – redukcja do 67 % doskonale sprawdza się w lokalnie zdeponowanej tkance tłuszczowej jak również na większych obszarach. Uraz ciśnieniowy powoduje osłabienie ścian adipocytów, W tkance tłuszczowej dochodzi do zwiększenia przepływów kapilarnych i wzrostu lipolizy. W efekcie dochodzi do zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej.

Nagrody:

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Tel. +48690007170
E-Mail kontakt@amcosmedic.pl

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]