Karboksyterapia twarzy

Zapraszamy na zabiegi karboksyterapii urządzeniem certyfikowanym medycznie.

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzyknięciu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla CO2.

Jest to skuteczna i bezpieczna terapia polegająca na iniekcyjnym podaniu gazu do różnych warstw skóry. W miejscu zabiegu powstaje chwilowe niedotlenienie tkankowe, co powoduje:

  • wzrost przepływu krwi,
  • chwilowe rozszerzenie naczyń włosowatych,
  • aktywne uwalnianie tlenu z hemoglobiny do tkanek,
  • tworzenie się nowych naczyń kapilarnych.

Dwutlenek węgla intensyfikuje naturalne procesy ludzkiego organizmu. Skóra ulega przebudowie już po pierwszym zabiegu.

Karboksyterapia jest przełomem w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Ilość zastosowań i ich skuteczność jest imponująca. Bezpieczna,  bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnie zgromadzonym tłuszczu, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia.

Wskazania do zabiegu:

Cienie i worki pod oczami – redukcja do 98 %. Jest to jedna z nielicznych metod usuwania  cieni i worków pod oczami. Badania wykazują skuteczność terapii już po 5 zabiegach. W wyniku aktywacji czynnika wzrostu naczyń dochodzi i wytworzenia nowych sieci, elastycznych kapilar, dzięki czemu mikrokrążenie zostaje przywrócone. Przepływ tkankowy zostaje zwiększony, a cienie i worki ulegają redukcji.

Zmarszczki – redukcja do 56%. Na skutek zabiegu dochodzi zwiększenia syntezy kolagenu i elastyny  o około 40 %. Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna.

Teleangiektazje – redukcja do 44 %. Kluczowym efektem zabiegu jest zwiększenie sprawności naczyń krwionośnych. Już po 5 zabiegach można zaobserwować znaczną poprawę. Dzięki aktywacji czynników pobudzających rozwój naczyń krwionośnych dochodzi do tworzenia nowych kapilar i poprawy funkcjonowania istniejących naczyń. Widoczne na skórze teleangiektazje ulegają stopniowemu zmniejszeniu.

Nagrody:

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Tel. +48690007170
E-Mail kontakt@amcosmedic.pl

[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]