Lampa LED

Fototerapia w walce z trądzikiem jest metodą bezpieczną (bezinwazyjną) i działa u zdecydowanej większości ludzi. Nie wykorzystuje żadnych środków farmakologicznych i chemicznych. Nie wymaga przerw w leczeniu i jest w miarę komfortowa. W fototerapii wykorzystuje się przede wszystkim światło niebieskie o odpowiedniej długości fal, które jest wyjątkowo zabójcze dla bakterii Propionibacterium acne, które są odpowiedzialne za powstawanie trądziku. W przypadku niektórych pacjentów, bardzo istotne jest również to, że światło niebieskie zwalcza nawet te bakterie, które uodporniły się na antybiotyki.

Terapię lampą LED stosuje się również uzupełniająco do innych metod leczenia trądziku. Jest to doskonała alternatywa dla tych osób, u których inne metody terapii trądziku nie dały zadowalających rezultatów. Lampa emituje aktywne biologicznie zimne światło. Naturalnie i łagodnie leczy oraz pielęgnuje skórę. Przyspiesza wzrost komórek, poprawia krążenie krwi, stymuluje włókna.

  • Światło czerwone – redukcja zaczerwienień oraz stanów zapalnych, szczególnie wskazane po zabiegach laseroterapii, peelingach chemicznych i u pacjentów z trądzikiem różowatym, stymulacja skóry głowy (leczenie wypadania włosów)
  • Światło żółte – pobudzenie syntezy kolagenu, szczególne wskazane w przypadku skóry suchej, z pierwszymi oznakami starzenia
  • Światło niebieskie – redukcja zmian zapalnych u pacjentów z trądzikiem pospolitym, trądzikiem różowatym, działanie antybakteryjne i przeciwzapalne
  • Światło fioletowe – połączenie światła czerwonego i niebieskiego; łączy w sobie skuteczność terapii świetlnej, szczególnie użyteczny w przypadku leczenia trądziku i podrażnień.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Tel. +48690007170
E-Mail kontakt@amcosmedic.pl

Promocja z AM do lata
Kwasowe Czwartki!
Promocja Walentynkowa
[an error occurred while processing the directive]
[an error occurred while processing the directive]